Audio-Technica AT-LP120XUSB
Design: moderne, men plastisk
Audio-Technica AT-LP120XUSB-BK er en lett platespiller med moderne design.
Oppsett: raskt og smertefritt
Ytelse: Flott lydutgang og formatstøtte
Lydkvalitet: Varierer fra system til system
bunnlinjen
Pris: Anstendig pris for det den leverer
Audio-Technica AT-LP120XUSB-BK vs Sony PS-LX310BT
Et utmerket premium alternativ for seriøse audiofile
Spesifikasjoner
- Produktnavn AT-LP120XUSB
- Product Brand Audio-Technica
- SKU AT-LP120XUSB-BK
- Vekt 20,1 lbs.
- Produktdimensjoner 17,8 x 13,86 x 5,57 tommer
- Farge sølv og svart
- motor DC-servomotor
- Drive Method Direct Drive
- Platespillerfat støpt aluminium
- Moment >1.0 kgf.cm
- Bremsesystem Elektronisk brems
- Signal til støyforhold >50 dB
- Utgangsnivå Forforsterker «PHONO»: 4 mV nominelt ved 1 kHz, 5 cm/sek Forforsterker «LINE»: 240 mV nominelt ved 1 kHz, 5 cm/sek.
- Phono Preamp Gain: 36 dB nominell, RIAA-utjevnet
- USB-funksjon A/D, D/A - 16-bit/44,1 kHz eller 48 kHz USB kan velges
- Strømforsyningskrav 120V AC, 60 Hz
- Tonearmtype Balansert S-formet tonearm med avtakbart hodeskall
- Effektiv armlengde 230,5 mm
- Overheng 16 mm